#
13
0
149

Horaris de bus i tren

Transport públic

Transport urbà de dilluns a divendres excepte festiu

Pujada

 

8:30

10:00

11:00

12:00

13:00

Jardí-RENFE

 

8 :31

10:01

11:01

12:01

13:01

Tales

 

8 :33

10:03

11:03

12:03

13:03

Mascarell

7:45

8 :35

10:05

11:05

12:05

13:05

Puríssima

7:48

8 :38

10:08

11:08

12:08

13:08

Santa Bàrbara

7:49

8 :39

10:09

11:09

12:09

13:09

Santa Natàlia

7:51

8 :41

10:11

11:11

12:11

13:11

1r de Maig

7:52

8 :42

10:12

11:12

12:12

13:12

Ctra.Vilavella,1    

7:53

8 :43

10:13

11:13

12:13

13:13

S.M.R Molas

7:55

8 :44

10:14

11:14

12:14

13:14

Cementeri

 

 

10:15

11:15

12:15

 

Ambulatori

7:56

8 :45

10:16

11:16

12:16

13:16

Diagonal

7:58

 

10:17

 

12:17

 

Llaurador

7:59

 

10:18

 

12:18

 

Pujada

8:00

 

10:19

 

12:19

 

 

  Servei platges de dilluns a divendres excepte festiu

Jardí-RENFE

8:00

10:30

12:30

 

Tales

8:01

10:31

12:31

 

Puríssima

8:04

10:34

12:34

 

Santa Bàrbara

8:05

10:35

12:35

 

Santa Bartomeu

8:06

10:36

12:36

 

Marc A. Ortí (Pujada)

8:08

10:38

12:38

 

Far

8:13

10:43

12:43

 

la Plana Baixa

8:14

10:44

12:44

 

Armada Espanyola

8:15

10:45

12:45

 

Mallorca

8:16

10:46

12:46

 

Gola

8:17

10:47

12:47

 

Columbretes

8:18

10:48

12:48

 

Menorca

8:19

10:49

12:49

 

l’Estany

8:20

10:50

12:50

 

Mediterrani

8:21

10:51

12:51

 

Far

8:22

10:52

12:52

 

Pujada

8:30

11:00

13:00

 

 

Per a rodalia Renfe, consulteu:

http://www.renfe.com/viajeros/cercanias/valencia/index.html